Paieška  

Siūlome nuomos, pardavimo...

Data:2019.09.04 01:54
Kategorija:Visi - Buitis - Auginantiems vaikus - Baldai
Veiksmas: Parduodu
Šios mobilių stendų X konstrukcijų sistemos yra naudojamos konferencijose, mugėse, parodose ir renginiuose. Galite statyti ir lauke ir vidaus patalpose. Konstrukcijas lengvai performuosite į kitą formą ar dydį, lengvai sudedamos ir išardomos. Į konstrukcijas jau yra įmontuoti varžtai ir kitos tvirtinimo dalys. 

YouTube video peržiūra: https://www.youtube.com/watch?v=iAZG0RJrG_k

Paprastas transportavimas lėktuvu ir automobiliu užima labai mažai vietos, kadangi konstrukcijos kompaktiškai sudedamos. Dydžio ir formų matmenų plati amplitudė, galima sujungti didelį skaičių konstrukcijų sijų. Prie konstrukcijų tvirtinasi grafinio vaizdo plakatai. Pritvirtinsite lentynas, vitrinas, apšvietimą ir kitas interjero detales. Galite ir nuomotis konstrukcijas. Teikiame paslaugas visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos EuroEGO puslapyje:
http://www.euroego.lt/home/stendu-sistema-x/

ES paramos skydų ir stendų gamyba, atitvarų nuoma, modulinės scenų pakylos, atitvarai eilėms. Aliuminiai ir mediniai stendai, reguliuojamo aukščio reklaminiai stendai, apsauginiai borteliai, prezentacijos. Informaciniai grindų stovai, stiklo pluošto vėliavų stiebai, parodinė įranga reklamai, vitrinų gamyba ir apipavidalinimas. Stendų nuoma ir gamyba, lankstūs magnetiniai stendai parodoms, brošiūrinės reklamai, mobilūs staliukai parodoms. Originalūs moduliniai stendai, iškabos ir jų gamyba, ES paramos stendai, prekybinės vitrinos. Atitvėrimo sistemos, scenos ir sceninės konstrukcijos, stendų projektavimas ir montavimas.

Didelių stendų ir scenų konstrukcijos
http://www.euroego.lt/home/scenu-konstrukcijos/
Kontaktai:
Miestas:Vilnius
Kaina:500 EUR
Telefonas:37060631237
El. paštas:
Svetainė:www.euroego.lt
Skelbimo informacija:
Parodytas: 1411
Peržiūrėtas: 165 Populiarumas: 12%

Skelbimo nuoroda:
Nuotraukos: